Nie je ti na Randime.sk niečo jasné? Chceš vedieť ako to funguje prípadne vedieť čo je speed dating? Nájdi si odpoveď na svoju otázku. V prípade, že si odpoveď na tvoju otázku nenašiel, neváhaj nás kontatovať cez kontaktný formulár a my ti radi odpovieme na každú tvoju otázku.

Je speed dating udalosť vhodná pre mňa?

Ak hľadáte svoju spriaznenú dušu, ktorá Vám pomôže rozžiariť Vaše všedné dni, ktorá Vám prinesie viac radosti do každodenného života, bude s Vami zdielať rovnaké záujmy a zároveň patríte k ľuďom, ktorí si radi užívajú príjemný čas v spoločnosti iných, ste na správnom mieste.

Speed dating je to, čo ste doteraz hľadali.

Kto uvidí moje kontaktné údaje, ktoré zadávam pri registrácii ?

Vaše kontaktné údaje v rozsahu krstné meno a emailová adresa budú poskytnuté účastníkovi opačného pohlavia, s ktorým Vám po skončení rýchleho rande vyšla zhoda, to znamená, že ste sa navzájom označili ako osobu, ktorú by ste opäť radi stretli. Ak si neprajete aby akýkoľvek účastník podujatia získal Vaše priezvisko, odporúčame Vám nezadávať emailové adresy, ktoré obsahujú tento údaj. (V tomto prípade by nevhodná emailová adresa vyzerala napríklad takto: Janko.Hrasko@gmail.com)

Ako sa mám pripraviť na speed dating?

Samotný speed dating si nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu. Je to ako ísť na akékoľvek rande, s tým rozdielom, že na našom podujatí ich stihnete niekoľko naraz.

Odporúčame však prísť dobre naladený, pohodlne oblečený (podľa vlastného uváženia) a hlavne uvoľnený. Nemusíte mať stres, či obavy, všetci zúčastnení sú na jednej lodi s vami a zvyšok nechajte na nás, my sa už postaráme o príjemnú atmosféru na podujatí.

Po príchode do priestorov, kde sa bude podujatie odohrávať sa môžete poobzerať po priestoroch, prípadne budete mať priestor na nadviazanie prvých kontaktov s účastníkmi akcie.

Aké otázky sa mám pýtať účastníka sediaceho oproti mne počas speed datingu?

Pri samotnom speed datingu sa snažte pýtať oproti sediaceho účastníka otázky, ktoré Vás najviac zaujímajú. Každý má iné priority a požiadavky na partnera, tak skúste využiť témy ako je spôsob trávenia voľného času, obľubený štýl hudby, či filmový žáner.

Myslíte však na to, že časom Vás môže prestať baviť pýtať sa každého to isté alebo dostávať tie isté otázky. Preto je výhodné si dopredu premyslieť „out of box“ otázky, s ktorými možete aj otestovať improvizačné zručnosti účastníka opačného pohlavia. Alebo skúste otázku položiť v netradičnej podobe ako napr.:  Ak by si sa ocitol na výletnej lodi, kapitán by sa rozhodol ti splniť želanie  a mohol by si si vybrať akukoľvek krajinu, prístav, ostrov… Kde by si sa nechal odviezť a prečo?

Bude mi stačiť na rozhovor s iným účastníkom podujatia 5 minút?

Prvý dojem si o človeku tvoríme po uplynutí pár sekúnd po začatí rozhovoru. Môžete vnímať výraz tváre, tón hlasu, mimiku či gestikuláciu. Na to všetko Vám bohato stačí práve tých 5 minút, ktoré budete mať k dispozícií pri rýchlom rande.

 

Získavaj novinky

Chceš dostávať najčerstvejšie novinky ohľadne stretnutí speed date či zmenách? Zaregistruj  svoju emailovú adresu  do odberu noviniek a zaručene ti nikdy nič neujde.