Ostaň sám sebou ale nie sám!

Chceš vedieť ako dostať šancu na rande bez trápneho vnucovania sa?

Speed Dating je zábavný a praktický spôsob ako spoznať množstvo nezadaných ľudí za jeden večer.
Ak ťa už nebavia online zoznamky, alebo len nemáš čas či chuť vysedávať v bare a čakať až natrafíš na toho pravého/pravú, tak naše zoznamovacie podujatia su práve pre TEBA.

S nami stihneš hneď niekoľko rande za pár minút v príjemnom podniku s priateľskou atmosférou.

Naše podujatia sú organizované pre nezadaných ľudí v rôznom veku. Stačí sa registrovať, vybrať si vekovú kategóriu, v ktorej by si sa sa chcel zoznámiť a randenie sa môže začať.

Čo je Speed dating a ako funguje?

Speed dating (slovensky Rýchle rande) je novodobá forma zoznámenia, ktorú vymyslel americký rabín Yaacov Deyo, ktorý chcel zvýšiť počet židovských svadieb. Tento spôsob zoznámenia sa čoskoro rozšíril aj do ostatných sociálnych skupín. Jedná sa o zoznámenie naživo, kde sa zídu muži a ženy v podobnej vekovej kategórii vo vybranom podniku.

 

Daj mi dve hodiny z tvojho času a ja ťa zoznámim s desiatimi nezadanými ľuďmi z tvojho okolia, ktorí hľadajú to čo ty!

 

Dámy sa usadia za stoly prvé a po odznení gongu si ku každej dáme sadne jeden pán. Randenie sa v tej chvíli začína. Každé rande trvá 5 – 10 minút, ktoré bude ukončené rovnakým gongom. Vtedy sa páni posunú o jedno miesto, teda sadnú si k ďalšej dáme a začína sa ďalšie rýchle rande. Takto sa vystriedajú páni pri všetkých stoloch a účastníci sa majú možnosť porozprávať na témy podľa vlastného uváženia. Je však zakázané pýtať sa na celé meno ktoréhokoľvek účastníka, či iné kontaktné údaje počas randenia. Po každom rande máš možnosť si do tvojej poznámkovej karty načrtnúť sympatie či iné poznámky ohľadom osoby, ktorá ti sedí oproti.

Po skončení všetkých krátkych rande, ktoré si práve absolvoval máš priestor na zváženie a zaznačenie sympatií do tvojej poznámkovej karty. Keď si už budeš istý s kým by si sa chcel opäť stretnúť či vymeniť si kontaktné údaje, vypíšeš na tvojej poznámkovej karte časť, ktorú je potrebné odtrhnúť a vrátiť organizátorovi. Po skončení podujatia speed datingu môžeš ešte ostať v podniku a vychutnať si ďalší drink, hoc aj s niektorým z účastníkov. To už však bude na tebe, oficiálna časť speed datingu sa končí keď podujatie ukončí organizátor.

Po vyzbieraní všetkých poznamkových kariet od účastnikov podujatia prebieha z našej strany analýza vzájomných sympatií a pri nájdených zhodách budú rozposlané maily konkrétnym účastníkom s kontaktými údajmi osoby opačného pohlavia (meno, telefónne číslo alebo e-mailový kontakt).
Zvyšok je už na tebe!

 

registrovať sa

Ako to funguje?

Vyplníš
registračný formulár
Prvým krokom pre účasť na speed datingu je vyplnenie registračného formulára. Prosíme o vyplnenie pravdivých a aktuálnych informácií. Registrácia je zadarmo.

Uhradíš
vstupný poplatok
Po registrácií v registračnom formulári ti zašleme podrobné informácie o mieste a čase konania. Ak ti termín a miesto bude vyhovovať uhradíš vstupný poplatok. Bez uhradenia registračného poplatku nebudeš zaevidovaný ako účastnik podujatia.

Randenie
speed dating

Konečne príde ten čas! Po vyplnení registračného formulára a úspešnom uhradení vstupného poplatku ťa budeme s radosťou čakať na našom podujatí speed dating. Tešíme sa na Teba.

Povedali o nás

Prečo speed dating?

Prečo sa speed datingu zúčastniť? Aké sú výhody speed datingu oproti klasickému rande? Je skutočne speed dating rande aj pre mňa?

Uzavretá spoločnosť
speed dating rande sa koná v uzavretej spoločnosti
Žiadne trápne ticho
nemusíte sa báť trápneho ticha, pretože na stretnutie s jednotlivcom máte len 5 minút
Viac rande naraz
za jeden registračný poplatok stihnete v jeden večer hneď niekoľko rande naraz
Rande v tvojom veku
na speed dating rande sa zíde viacero nezadaných ľudí vo Vašej vekovej kategórií
Žiadne starosti
o nič sa nemusíte starať, stačí sa len "nahodiť" a prísť včas na stretnutie
Populárny vo svete
speed dating je veľmi populárny spôsob zoznamovania sa v zahraničí

Získavaj novinky

Chceš dostávať najčerstvejšie novinky ohľadne stretnutí speed date či zmenách? Zaregistruj  svoju emailovú adresu  do odberu noviniek a zaručene ti nikdy nič neujde.