OSTAŇ SÁM SEBOU ALE NIE SÁM! – Je heslo, ktorým sa riadim.

Volám sa Andrea a založila som tento web pre Teba. Pre Teba, ktorý si nedobrovoľne single a máš chuť to zmeniť. Prinášam ti jedinečný a zaujímavý spôsob ako dať láske šancu. Pri tomto zoznamovaní sa ti zaručene zvýši tep, možno spotia dlane a tvoj tok myšlienok sa nezastaví. To ti garantujem. Viem o čom hovorím, sama som absolvovala Speed Dating – 5 minútové randenie.

Krásne tri roky môjho života som prežila v úžasnom hlavnom meste Spojeného kráľovstva – v Londýne. Spoznala som neúrekom nových ľudí z rôznych kútov sveta. Obľúbila som si to. Obľúbila som si stretávanie, spoznávanie, prijímanie nových informácií od nových ľudí v mojom živote.

Či už som bola v práci, v parku, v obchode alebo na crazy londýnskej párty. Každý človek obohatil môj život o mnoho zaujímavých myšlienok, názorov, tradícií či rôznych zvykov.

Kedže Londýn je mesto nie práve najmenšie, nájsť spriaznenú dušu – lásku v takýchto končinách je niekedy viac ako náročné. Možno si povieš, že to nemôže byť také ťažké nájsť si frajerku/frajera keď máte okolo seba toľkých ľudí. Ale opak je pravdou.

Aj práve preto sa v londýnskych podnikoch pravidelne konajú Speed Dating stretnutia, aby sa ľudia z určitých častí mesta stretli a aspoň na pár minút viedli voľný rozhovor. Veď človek nikdy nevie.

Keď som sa rozhodla natrvalo vrátiť domov na Slovensko mala som naozaj čo robiť so sebou aby mi nepreskočilo : )

Predstav si to. Tri roky si Košice videl len na pár dni ročne.

Kamaráti sa už naučili žiť bez teba.

V Anglicku som nechala prácu, známych a aj frajera.

Zrazu som bola v Košiciach, sama, bez práce, bez nejakého zaužívaného života, kedže ten môj ostal v ´kráľovstve´.

Pomaly som sa snažila opäť začleniť do slovenského prostredia. Prácu som nemala, tak priznávam celkom dosť veľa času som trávila na rôznych sociálnych sieťach, kde som mala pár ´virtuálnych´ kamarátov. Najprv pár správ, potom výmena fotiek. Ak sa dotyčnému so mnou písalo dobre a veselo, pozval ma von. Niekedy som odmietla, inokedy nie. Prišlo na rad stretko..káva.. zistenie, že mimo internetu si nemáme toho veľa povedať, a tak som popri počúvaní jeho ´úžasných príbehov´ nenápadne hľadala najbližší EXIT z danej situácie. Veď to možno poznáš. Doma je doma a predsa len inteligentná samota je lepšia ako blbá spoločnosť : )

Single ľudí je v Košiciach (ale aj inde) viac než dosť. V každom veku. Naozaj.

Uvedomila som si to práve vďaka četovaniu na sociálnych sieťach. Toľko mužov, (ale aj žien) ktorých stretol rôzny osud, trápenie ale aj šťastie a toľkí hľadajú to šťastie opäť v láske. Aj preto vznikol tento projekt v Košiciach, aby si ľudia našli svoje spriaznené duše tam, kde sa cítia doma.

Nestrácaj čas vypisovaním si správ s niekým koho nemôžeš vidieť na vlastné oči. Nemôžeš vidieť jeho grimasy, či jeho úsmev a ani jeho reakcie na to, čo mu vravíš. Daj tomu šancu a uvidíš, že neoľutuješ.

Môžeš iba získať, preto začni písať svoj príbeh TU.

Získavaj novinky

Chceš dostávať najčerstvejšie novinky ohľadne stretnutí speed date či zmenách? Zaregistruj  svoju emailovú adresu  do odberu noviniek a zaručene ti nikdy nič neujde.